E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Rezultate

Etiketim: rezultate

Vaksinimi vetëm një herë kundër Covid-19, jo i mjaftueshëm

Edhe kur bota të zhvillojë vaksinën kundër koronavirusit, njerëzit ka të ngjarë të kenë nevojë për dy doza, jo vetëm një dhe kjo mund...

Ja pse Edi Rama nuk i do koalicionet/ Manjani publikon shifrat...

Debati më i madh lidhur me zgjedhjet e ardhshme parlamentare ka të bëjë me koalicionet, ndvrsa palët duket se do të dakordësohen për hapjen...

Mjekët në Kosovë: Analizat do të tregojnë nëse pacientja është e...

Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka pranuar se në Klinikën Infektive është shtruar një paciente, e cila mund të jetë e prekur nga koronavirusi....

Dëmet nga tërmeti/ Irena Beqiraj: Nuk pres rezultate serioze nga tryeza...

“Donatorët e paraqitur deri më tani shumë mirë që janë, por unë nuk pres ndonjë rezultat serioz nga kjo tryezë mes donatorëve dhe qeverisë”,...

Rezultatet e sondazhit/ Rama humbet zgjedhjet, ja diferencat mes 3 partive...

Nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin sot, 29 maj, orientimi i votës së shqiptarëve është në krahun e opozitës, PD-LSI. Por si forcë politike orientimi...

Si e gjykojnë shqiptarët veprimtarinë e Ramës? Ja rezultatet e sondazhit...

Si e gjykoni veprimtarinë e qeverisë dhe të kryeministrit Edi Rama, është një prej pyetjeve të sondazhit të publikuar mbrëmjen e sotme në emisionin...

Emrat dhe pikët/ Testimi për infermierë, ja vlerësimet zyrtare…

Publikohen emrat e kandidatëve dhe pikët që kanë marrë, pas testimit për infermierë. Emrat janë publikuar nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, ndërsa testimi...
WhatsApp DENONCO