E entje, Gusht 22, 2019
Etiketimet Reshje bore

Etiketim: reshje bore

Reshjet e shiut dhe borës, ARRSH: Ja si paraqitet situata në...

Reshjet e shiut dhe të borës të rëna gjatë natës kanë krijuar problem në qarkullimin e automjeteve në disa akse rrugore. Referuar të dhënave nga...