E dielë, Janar 19, 2020
Etiketimet Reshje bore

Etiketim: reshje bore

A do të ketë reshje bore në Tiranë? Ja ç’thotë meterologu…

Meteorologu Akil Osmani ka treguar se dita e nesërme do të jetë dita më e ftohtë e 10-ditëshit të parë të janarit. Në një...

Nisin reshjet e borës/ ARRSH: Drejtuesit e mjeteve të kenë kujdes...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion zyrtar mbi situatën në disa akse rrugore pasi në disa zona kanë nisur reshjet e borës. ARRSH u...

Sinoptikanët: Moti përmirësohet në mesditë, ja zonat ku do ketë reshje…

Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë orëve të para të ditës do të jetë me vranësira dhe shira të herë pas hershëm. Duke filluar nga mesdita,...

Reshjet e shiut dhe borës, ARRSH: Ja si paraqitet situata në...

Reshjet e shiut dhe të borës të rëna gjatë natës kanë krijuar problem në qarkullimin e automjeteve në disa akse rrugore. Referuar të dhënave nga...
WhatsApp DENONCO