E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Repubblica

Etiketim: Repubblica

La Repubblica: Edi Rama, artisti që u bë i gjithëpushtetshëm. Pse...

“La Repubblica”, në një speciale për Kryeinistrin Edi Rama shkruan se si ai tashmë është bërë një artist i gjithëpushtetshëm. Artikulli i referohet prononcimeve dhe...

Pronari i Louis Vuitton ofron 1 miliardë euro për blerjen e...

Prestigjiozja italiane “Repubblica” vijon të këmbëngulë për faktin se Bernard Arnault po negocion me fondin Elliot për blerjen e klubit të Milanit. E përditshmja italiane...
WhatsApp DENONCO