E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Reagon

Etiketim: reagon

Pas Tiranës reagon dhe Kukësi: Përgjegjësit të dalin para ligjit

Pas FSHF-së dhe klubit të Tiranës, edhe Kukësi ka reaguar mbi aktet vandale që sollën prishjen e 164 stolave në “Air Albania Stadium”, 19...

Dhunimi i arbitrit në Peqin, reagon FSHF: Akt vandal, policia të...

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar me anë të një njoftimi në faqen zyrtare në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj arbitrit në ndeshjen...

Lukaku reagon ndaj “Corriere Dello Sport”: “Titulli më idiot që kam...

Reagimet mbi hapjen e artikullit të “Corriere Dello Sport” vazhdojnë, me Lukakun që e cilëson si titulli më “idiot që ka parë”. Artikulli i ditës...

Masakra në Zelandën e re/ Reagon ashpër Ergogan: Ne muslimanët …

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka reaguar pas sulmeve të ndodhura në Zelandën e Re, ku mbetëm të vdekur 40 persona dhe u...
WhatsApp DENONCO