E entje, Prill 2, 2020
Etiketimet Rashford

Etiketim: rashford

Rashford: “Situata aktuale shkon përtej futbollit, United dhe City duhet të...

Si shumë futbollistë të tjerë, edhe Marcus Rashford është sensibilizuar me situatën që ka krijuar coronavirusi dhe bën thirrje për bashkim për të ndihmuar...

Lajm i keq për Anglinë, ylli i skuadrës mund të humbasë...

Dëmtimi i Marcus Rashford po rezulton më i rëndë nga cfarë parashikohej dhe 22-vjecari rrezikon seriozisht Kampionatin Europian 2020. Lajmin e ka konfirmuar Ole Gunnar...

Humbje e madhe për Manchester United, Rashford do të mungoj gjatë

Problemet për Manchester United nuk kanë fund këtë sezon. Përtej rezultateve negative tashmë një "valë" dëmtimesh kanë përfshirë skuadrën e drejtuar nga trajneri Ole...

Haaland e refuzoi, Man.United përgatit ofertën për “bomberin” e Lyonit

Manchester United po përgatit një ofertë prej 43 milionë paundësh, për të nënshkruar me sulmuesin e Lyonit, Moussa Dembele. I vetmi që po bind në...

“Më vjen keq për Rashford… Te City do të shënonte 40...

Ish-mbrojtësi i djathtë i Man.City-t, Micah Richards, beson se me skuadrën e “Qytetarëve”, Marcus Rashford do të shfaqte të gjithë potencialin si futbollist. Komentet vijnë...
WhatsApp DENONCO