E dielë, Janar 19, 2020
Etiketimet Qsut

Etiketim: qsut

“Jepini pagat personelit të QSUT”/ Ish-deputeti thirrje Ramës: Boll inaugurove projektet...

Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu i ka drejtuar një apel Kryeministrit Edi Rama për të hapur pagat e bllokuara të personelit mjekësor në QSUT. Përmes një...

Skandali në QSUT/ Vokshi: Miliona euro për konçensione, serumet jepen me...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar ndaj një skandali të ndodhur në QSUT, ku një të sëmuri i jepej serum me shishe plastike uji. Vokshi përmes...

E rëndë/ Shoqëronte mamanë e shtruar në spital, përdhunohet 17-vjeçarja në...

Nga Boldnews.al Një adoleshente, nga një rreth në veri të Tiranës, është dhunuar dhe detyruar të kryejë me forcë marrëdhënie seksuale nga një bashkëmoshatar i...

FOTO/ Shëndetësia falas, pacientit në QSUT i japin serum me bidon...

Shëndetësia është një nga sektorët për të cilën mund të themi se qeveria ka dështuar. Skandalet në këtë fushë janë të përditshme, duke filluar nga...

Boll më! Vasili thirrje Ramës pas vizitës te QSUT: Lërua në...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka dalë në një konferencë për mediat pak minuta pasi kryeministri Edi Rama inspektoi me ministren e Shëndetësisë godinat...

Rama inspekton QSUT: Po më duket sikur jam në stacion treni...

Kryeministri Edi Rama inspektoi sot godinat e pavioneve në QSUT për dëmet e shkaktura nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai i ka kërkuar...

Ekskluzive/ (Dokumenti) Spitali nr.1 jashtë funksionit nga tërmeti, QSUT dhe Ministria...

Nga Boldnews.al Tërmeti i fuqishëm i datën 26 nëntor 6.4 i shkallës Rihter, me epiqendër në Durrës, la si pasojë tragjike 52 viktima, mbi 1000...

Denoncimi/ Rritet tarifa e parkimit në QSUT, ja si po grabiten...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet denoncimin e një qytetari, i cili thotë se tarifa e parkimit në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza. “Më...

VIDEO/ Shëndetësia falas e Ramës, në QSUT mungon ilaçi që mban...

Emisioni BOOM ka denoncuar sot mungesën e një medikamenti për pacientët që kanë kryer transplantin e vëshkës. Prej disa kohësh në QSUT mungon medikamenti Ciklosporinë,...

Dhuna ndaj mjekëve, QSUT: Raste të përsëritura, policia të veprojë…

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” reagoi sot kundër dhunës ndaj bluzave të bardha. QSUT përmes një deklarate thekson për fat të keq, rastet e ushtrimi...

VIDEO/ U dhunua në spitalin e Lezhës, mjeku me dëmtime të...

Mjeku i dhunuar sot në qytetin e Lezhës, Zef Doda,  do të mbahet në terapi në Spitalin Nënë Tereza në Tiranë. Pas përfundimit të ekzaminimit...

FOTO/ Gazetari shpërthen ndaj QSUT, 3 ditë që presim për një...

Gazetari i njohur Armir Shkurti përmes disa postimeve në rrjetet sociale ka rrëfyer tmerrin që po përjeton në QSUT, për gjentjen e një shtrati...

Dhunohet mjeku infeksionist në QSUT, ja çfarë ka ndodhur…

Një mjek i Urgjencës së Spitalit infektiv në QSUT është dhunuar në mjediset spitalore. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e djeshme, ndërsa QSUT...
WhatsApp DENONCO