E entje, Gusht 6, 2020
Etiketimet Qeveri federatë

Etiketim: qeveri federatë

Seria A/ Mbledhja qeveri-federatë jep sot verdiktin për rinisjen e futbollit

Pasditen e sotme, pritet që Ministri italian i Sportit, Vincenzo Spadafora dhe anëtarët e futbollit italian të zhvillojnë një video-konferencë ku do të vendoset...
WhatsApp DENONCO