E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Qefalia

Etiketim: qefalia

Deputetja e “opozitës së re” huton kolegun socialist

Seanca e sotme ka qenë në qendër të mediave për shkak të mospërdorimit të maskave nga ana e deputetëve. Në këtë vazhdë ka ngjallur...

Del ky i vogli dhe i bën gjyq, gjyqit/ Salianji përplaset...

Ish-deputeti Ervin Salianji dhe ligjvënësi socialist Xhemal Qefalia debatuan mbrëmjen e së enjtes në studion e emisionit “Open” lidhur me akuzat që Kryeministri Edi...
WhatsApp DENONCO