E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Proteste boldnew shsot doamin

Etiketim: proteste boldnew shsot doamin

‘Muzika dhe arti nuk janë koronavirus, por jeta dhe …’/ Biznesmenët...

Bizneset e Lungomares, ashtu siç edhe kishin parashikuar, kanë bllokuar bizneset e tyre duke mos ofruar asnjë shërbim. Protesta e operatorëve turistik nuk u...

Vendosën himnin kombëtar në lokal si shenjë proteste ndaj masave, policia...

Revolta e bizneseve në Vlorë kundër orës policore ka nisur që ditën e sotme. Kjo është shoqëruar me momente tensioni mes bizneseve dhe policisë...

Bizneset vlonjate kërkojnë shtyrjen e orës policiore me një protestë interesante

Në shenjë proteste, për plotësimin e kërkesave të tyre drejtuar qeverisë, bizneset në Lungomaren e Vlorës kanë vendosur në sfond himnin kombëtar. Pak minuta para...
WhatsApp DENONCO