Vendosën himnin kombëtar në lokal si shenjë proteste ndaj masave, policia shoqëron me dhunë biznesmenët (Video)

Revolta e bizneseve në Vlorë kundër orës policore ka nisur që ditën e sotme. Kjo është shoqëruar me momente tensioni mes bizneseve dhe policisë së shtetit.

Policia e shtetit ka shoqëruar në komisariat një administrator biznesi tek kompleksi Oslo sepse kishte të vendosur Himnin e Flamurit në sfond.

LEXO EDHE  Ambasada Franceze dhuron pajisje operacionale për Policinë e Shtetit