E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Propagande

Etiketim: propagande

Tre javët me testime minimale, Edi Rama dështoi ta luftonte virusin...

Nga Boldnews.al Disa urdhëra të Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, për zgjatjen pa afat të kufizimeve drastike në kuadër të pandemisë “Cov-19” pas tre javësh...

Zbulohet në Shqipëri “vaksina” kundër koronavirusit, quhet propagandë

Nga BoldNews Qytetarët në Shqipëri kërkojnë maska, janë bërë me steril me larje duarsh, mëjanojnë sa të munden ambientet publike dhe të gjithë këto masa...

Denoncimi/ Orjola Pampuri: E vërteta për sallat e kirurgjisë që fsheh...

Ish-deputetja e PD-s Orjola Pampuri në një deklaratë për mediat, shprehet se qeveria po bën propagandë, dhe e vërteta për sallat e kirurgjisë është...

Anti-KÇK/ Lubonja: Emergjenca janë pallatet që po japin Veliaj dhe Rama

Analistë dhe politikanë të ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” kanë debatuar në lidhje me operaciknin OFL, i cili ka disa ditë...

“Anti-shpifja”/ Kryemadhi: AMA si hetuesi, AKEP si xhelat, Rama njeh vetëm...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në fjalën e saj në tryezën e organizuar nga opozita për lirinë e medias, u shpreh se kryeministri Edi...

“Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Propagandë edhe në gjendje të...

Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se është për të vajtuar që kryeministri i vendit Edi Rama...
WhatsApp DENONCO