E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Projekti

Etiketim: projekti

Dokumenti/ Bashkia pagoi në nëntor oponencën teknike për projektin e Teatrit...

Me shembjen e godinës historike të Teatrit Kombëtar mëngjesin e së dielës, tashmë qeveria dhe Bashkia e Tiranës kanë premtuar nisjen e punës për...

Teatri, Veliaj jep detajet nga projekti i ri: Do ketë edhe...

Një ditë pasi rrafshoi Teatrin Kombëtar, Erjon Veliaj, nuk ka humbur kohë, por ka nxituar të shpalosv detaje mbi godinën e re që do...

Sormani: Për rikthimin më bindi projekti i Demit, Shqipëria më ngjan...

Rrëfehet Adolfo Sormani. Trajneri i Partizanit në një lidhje live me emisionin Fan Zone në Supersport foli për shumë tema që përfshinë aktualitetin e...

Kampusi i ri Universitar, Veliaj vodhi projektin/ Shpërthen rrjeti: Kryemashtrues

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar disa foto, duke i shitur si projekti për kampusin e ri Universitar. Madje Veliaj shprehej se puna ka nisur,...

Zbardhet projekti/ Qeveria po projekton tkurrjen e zonave të mbrojtura në...

Një projekt i qeverisë për rishikimin e zonave të mbrojtura u vu në lëvizje përmes një tenderi të dyshuar për konflikt interesi dhe po...

Alketa Vejsiu dhe Noizy së bashku në një projekt (Video)

Moderatorja e dashur për publikun, Alketa Vejsiu dhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy do të sjellin bashkë një projekt. Lajmin e bën të ditur vetë...

Unaza e Re/ Banka Europiane e Investimeve i refuzoi “Fikut të...

Avokati i banorëve të Unazës së Re, Artan Manushaqe, e ka konsideruar një pikë më shumë në favor të kauzës së banorëve të Astir,...

Monedha dixhitale Libra/ Zuckerberg dëshmon përpara qeverisë amerikane

CEO i Facebook, Mark Zuckerberg është duke dëshmuar përpara Komitetit të Shtëpisë së Bardhë për Shërbimet Financiare, ku është mbuluar me “breshëri” pyetjesh nga...

Siguria rrugore/ Nis projekti, ja si do eleminohen pikat e rrezikshme...

Në kuadër të Strategjisë Kombëtare për Mbrojtjen dhe për Sigurinë Rrugore, Autoritetit Rrugor Shqiptar, me mbështetjen e Bankës Botërore, ka nisur punën për të...
WhatsApp DENONCO