E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Prezanton

Etiketim: prezanton

Real Madrid prezanton blerjen më të re

Real Madrid siguroi shërbimet e Reinier nga skuadra e Flamengos që në hapjen e merkatos së janarit.  Por prezantimi i tij te “Los Blancos”...

F1/ Ferrari prezanton makinën për sezonin e ri

Quhet SF1000: ky do të jetë emri i Ferrarit që do të pilotojnë Sebastian Fetel dhe Charles Leclerc në botërorin e Formula 1 të...

Babë e bijë së bashku, Lorik Cana vendos të prezantojë vogëlushen

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është bërë së fundmi baba për herë të dytë. Pas djalit që mban emrin Bojken, familjes i...
WhatsApp DENONCO