E shtunë, Janar 18, 2020
Etiketimet Port

Etiketim: port

I kërkuar në Kosovë, 18 vjeçari arrestohet në portin e Durrësit...

Një 18 vjeçar me banim në Kosovë u kap nga policia shqiptare në portin e Durrësit teksa tentohej të largohej me dokumente false. Policia...

Ra nga shkallët e anijes, marinari me urgjencë drejt spitalit…

Një marinar është rrëzuar nga shkallët e një anijeje, ndërsa është plagosur rëndë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30, në...

AKU në shërbim të oligarkëve, bllokon 14.5 ton birrë gjermane në...

Një sasi prej 14.5 ton birrë me origjinë gjermane është bllokuar nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit dhe dogana Durrës. Sasia e birrës kishte ardhur tranzit...

U arrestuan për korrupsion/ Ja shumat që merrnin policët për kalimet...

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave arrestoi 6 inspektorë policie që shërbenin në policinë kufitare në Portin e Durrësit. Arrestimet ndodhën pas dyshimeve...

Arrestohen 6 policë në Portin e Durrësit, operacioni në sheshin e...

Të paktën 6 oficerë policie janë arrestuar gjatë orëve të natës dhe mëngjesin e sotëm në Portin e Durrësit. Arrestimet janë kryer nga Shërbimi i...
WhatsApp DENONCO