E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Polici

Etiketim: polici

Denoncimi/ “Nuk je i partisë ti, nuk e merr provimin”, ja...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin denoncues të një qytetari, i cili shkruan se ka konkuruar në provimin e teorisë për Akademinë e Policisë...

Polici denoncon humbjen e radiomarrëses pasi del nga spitali: Dyshoj që...

R. Q mori shërbimin si polic rrugor si çdo ditë, sipas një plani masash të detajuara që e vendosnin atë për të matur shpejtësinë...

Ndërron jetë tek Infektivi nga Covid-19 punonjësi i policisë, pak ditë...

Ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv efektivi i policisë Ilir Nerguti, vetëm 50 vjeç, i cili ishte infektuar nga Covid-19. Dyshimet e para janë se...

2100 aplikantë për 350 vende të lira në polici, ja kur...

Në kuadër të procesit të nisur gjatë viteve të fundit, për të bërë pjesë të Policisë vajza dhe djem, Policia e Shtetit, në datën...

VIDEO/ “Ndalu këtu, mos ik, o i korruptuar”, ja çfarë ndodh...

Një video po qarkullon në rrjetet sociale mbi atë se çfarë po ndodh në Kakavijë. Disa mijëra qytetarë shqiptarë janë bllokuar në pikën e...

Shkeli urdhërin e mbrojtjes, rrahu dhe kërcënoi bashkëjetuesen/ Arrestohet 31-vjeçari

Një vajzë e re, e cila kishte një urdhër mbrojtjeje ndaj bashkëjetuesit të saj, ka bërë denoncim në polici, ai i është futur në...

Covid-19 infekton edhe shefin e Rendit në Komisariatin e Kuçovës

Një tjetër zyrtar i policisë rezulton i prekur nga Covid-19. Bëhet fjalë për shefin e Rendit në komisariatin e Kuçovës, i cili ka rezultuar...

Kundërshtuan policin/ Hynë në ambientet e Gjykatës, arrestohen 3 persona

Policia e Shkodrës arrestoi ditën e sotme tre persona për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”. Mësohet se ata kanë kundërshtuar...

“Dhuna në familje”, arrestohen 3 persona në Tiranë

Policia e Tiranës arrestoi tre shtetas që akuzohen për “Dhunë në familje”. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 arrestuan në...

U vetëvar brenda komisariatit të policisë, zbardhen detaje të reja/ Përdori...

Një 52-vjeçar nga Mirdita i ka dhënë fund jetës duke u vetëvaruar në drejtorinë vendore të policisë së Durrësit. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen...

Tentoi të korruptonte policin, arrestohet 41-vjeçari/ Procedohet penalisht edhe inspektori i...

Kryeinspektori i IMT në Kurbin, J. M., 41 vjeç, banues në Kurbin, është proceduar për veprën penale “shpërdorimi i detyrës”. Po ashtu një 41-vjeçar ka...

Gjeti te dera e dyqanit disa gëzhoja arme, pronari i biznesit...

Pronari i një biznesi ka denoncuar në Policinë e Tiranës mëngjesin e sotëm gjetjen te dera e dyqanit të disa gëzhojave, armë zjarri, dhe...

Vendimi/ Rama shton numrin e policëve me 587 efektivë

Policia e Shtetit është shtuar me 587 efektivë. Vendimi u miratua nga Qeveria dhe numri total i efektivëve të Policisë do të shkojë në...
WhatsApp DENONCO