E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Polemika

Etiketim: polemika

Polemika në F1, risia e Mercedes po “çmend” rivalët (Video)

Është vetëm dita e dytë e testeve në pistën spanjolle të Montmelo, por në Formula 1 ka plasur skandali i parë. Gjatë testeve të...

Buffon: Reali në short? Do të ishte kënaqësi e vërtetë

Shorti i Ligës së Kampioneve për fazën e 1/16-ve hidhet ditën e hënë. Një përballje Juventus-Real Madrid është e mundur, dhe në lidhje me këtë...

Historia e shkurtër, por plot polemika e Këshillit të Emërimeve në...

Nga Boldnews.al Presidenti Ilir Meta zhvilloi mesditën e së Enjtes shortin për përzgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), një procedurë që...
WhatsApp DENONCO