E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Pogradeci

Etiketim: pogradeci

Dinamo vazhdon me përforcimet, i “rrëmben” Pogradecit lojtarin e tretë

Pas Artion Alillari dhe Kevi Berberi, Dinamo i ka rrëmbyer Pogradecit edhe mbrojtësin Emiljano Hidri. Klubi kryeqytetas ka zyrtarizuar marrëveshjen përmes rrjeteve sociale. “Nëndetësja blu nuk...

Tirana fiton ndeshjen miqësore me Pogradecin, shkëlqen Muçi

Skuadra e Tiranës ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve për fazën kualifikuese për grupet e Ligës së Kampioneve. Kampionët e Superligës...

Përfundon ndeshja Besëlidhja-Pogradeci, Vllaznia mëson kundërshtarin e “playout-it”

Besëlidhja ia ka dalë të fitojë ndaj Pogradecit, në ndeshjen e “play-off” teksa do të përballet me Vllazninë. Në “Elbasan Arena” u zhvillua një ndeshje...

Kategoria e Parë jep verdiktet, shënohen 14 gola në 4 ndeshje

Sapo kanë përfunduar 4 sfidat e fundit të vlefshme për “Play-Off”-in e Kategorisë së Parë, në Grupin A dhe B. E gjithë vëmendja ishte te...

Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet...

Nga Boldnews.al Kompania e familjes së deputetit Sadri Abazi, “Alko Impeks” ka humbur përballë kompanisë “Rej”, pjesë e së cilës është edhe një personazh i...

Apolonia mund Lushnjën në derbi dhe feston rikthimin në Superiore

Apolonia ka mundur në transfertë 1-2 skuadrën e Lushnjes dhe ka siguruar matematikisht ngjitjen në Kategorinë Superiore. Për fierakët e Artan Mërgjyshit, shënuan  Gjata dhe...

Kategoria e Parë, Grupi B/ Pogradeci barazon me pikë Apoloninë në...

Pogradeci  ka mundur në trasnfertë Besën dhe i është bashkuar skuadrës së Apolonisë në krye të tabelës së klasifikimit. Golat e fitores u shënuan...

Kategoria e Parë/ Pogradeci merr kryesimin, mposht në sfidën direkt Lushnjen

Pogradeci është rikthyer në vendin e parë në grupin B të Kategorisë së Parë, pasi i ka dhënë një goditje Lushnjës rivale direkte. Liqenorët...
WhatsApp DENONCO