E mërkurë, Gusht 12, 2020
Etiketimet Plagosje

Etiketim: plagosje

Plagosje me armë zjarri në Kavajë

Një 29-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në këmbë, ndërsa policia ka ndaluar autorin e dyshuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 në...

Tentoi të grabisë banesën dhe plagosi pronarin, arrestohet 47-vjeçari

Është arrestuar nga policia 47-vjeçari i cili orët e para të mëngjesit të sotëm, në tentativë për të grabitur një banesë në Fushë-Krujë, në...

Lajmi i Fundit/ Aksident tek Xhamlliku, plagoset gruaja

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në zonën e Xhamllikut në kryeqytet. Sipas raportimeve nga vendngjarja, një automjet ka përplasur një motor, dhe për...

Futen në stallë për të vjedhur, plagosin pronarin

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kameras të Fushë Krujës. Policia bëri me dije se ka mbetur i plagosur...

Lajmi i Fundit/ Shkodër, shpërthen bombola e gazit, plagoset rëndë 52-vjeçari

Një person është plagosur këtë pasditen e Postribë të Shkodrës. Sipas informacioneve paraprake, S.Fikajt i ka shpërthyer bombula e gazit në banesë. Mësohet se...

34-vjeçari shqiptar në gjendje të rëndë, u sulmua me thikë nga...

Një italian, 50-vjeçar ka sulmuar me thikë një shqiptar, duke i shkaktuar plagë të rënda. Ngjarja ka ndodhur në Genova, ndërsa shqiptari 34-vjeç është transportuar...

Plumbat erdhën nga jashtë, si u plagos efektivi në burgun e...

Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja e efektivit të policisë Idajet Paja në burgun e Peqinit. Dyshohet se të shtënat kanë ardhur...

Identifikohet polici i plagosur në burgun e Peqinit (Emri)

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në afërsi të burgut të Peqinit. Raportohet se ka mbetur i plagosur një prej policëve...

Shkodër/ Plagosja e Gëzim Bicit, zbulohet emri i autorit dhe motivi

Bardh Isufi, është personi i cili plagosi me armë zjarri tip pistoletë Gëzim Bicin në Shkodër. Policia për shkak të hetimeve fillimisht nuk e...

Pista II e hetimit, paratë me fajde që sollën plagosjen e...

Të tjera dyshime janë ngritur lidhur me atentatin ndaj 50-vjeçarit Gëzim Bici në Shkodër. Një ndër pistat e hetimit është konflikti i pronësisë ndërsa...

Pista e parë e hetimit/ Konflikti i pronësisë që solli plagosjen...

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e Shkodrës ku mbeti i plagosur me armë zjarri Gëzim Bici. Dyshohet se ngjarja ndodhi...

Atentati në Shkodër, reagon policia: Arrestuam autorin e dyshuar

Policia e Shkodrës ka reaguar pas plagosjes me armë që ndodhi në këtë qytet. Policia thotë se ka ndaluar autorin e dyshuar që plagosi...

I shtrirë në tokë/ BoldNews siguron pamjet nga plagosja në Shkodër

Ky është momenti kur ambulanca merr Gëzim Bicin, pranë urës së Bunës në Shkodër, i cili u plagos në një atentat me armë zjarri. Siç...
WhatsApp DENONCO