E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Perqafime

Etiketim: perqafime

VIDEO/ Nuk përmbahet, Aguero e tepron duke përqafuar arbitren anësore

Sergio Aguero u rikthye të luajë titullar për Manchester City-n pas një dëmtimi që e mbajti jashtë fushave për disa javë dhe menjëherë u...

Një dasmë në kohën e koronavirusit, më pak të ftuar dhe...

Edhe pse në Itali për shkak të përhapjes së koronavirusit është vendosur të anulohen të gjitha eventet publike përfshirë dasmat apo dhe funeralet, shumë...
WhatsApp DENONCO