E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Përballje

Etiketim: Përballje

Kategoria Superiore dhe e Parë “zjarr”, finale në Tiranë, Elbasan dhe...

Superiorja dhe Kategoria e Parë rikthehen sot në fushë dhe në plan janë takime mjaft të rëndësishme. Sot pre orës 16:00 nisin duelet e...

Shorti i Europa League/ United-Milan supersfida, ja përballjet e tjera

Është hedhur shorti i raundit të 1/8 të Europa League. Duele të forta dhe tepër interesante, teksa skuadra që fiton këtë kompeticion mund të...

Superiorja, 4 takimet që luhen sot/ Tirana kërkon fitoren në Korçë,...

Sot luhen ndeshjet e fundit të fazës së parë të Superiores. Ekipet kishin mundësinë të rikuperonin energjitë, pasi nuk kishte ndeshje në mesjavë, dhe...

Champions, United sfion PSG, Juvja kërkon kthesën në Kiev

Mbrëmjen e sotme do të rikthehet magjia e Champios League, teksa do të luhen sfida të fazës së grupeve. Juventus do të zbresë e...

Pas Covid-19, Europa përballet me të nxehtin e verës

Evropa duhet përgatitur për një tjetër verë të gjatë dhe shumë të nxehtë. Megjithëse vera e këtij viti nuk do të jetë më e...

Mjekët francez i dalin kundër presidentit Macron

Mjekët francezë debatuan të premten me Presidentin Emmanuel Macron në një ndër spitalet kryesore të Parisit, duke i kërkuar më shumë investime dhe një...

Wilder tallet me Fury: S’di të grushtojë edhe djali im 2-vjeçar...

Do të luhet ditën e nesërme sfida mes Deontay Wilder dhe Tyson Furyn. Një përballje e fortë dhe spektakolare që do të zhvillohet më...

Kupa e Shqipërisë, përballje interesante për një vend në çerekfinale

Ditën e sotme do të luhen shtatë ndeshje të vlefshme për raundin  e 1/8-ve të Kupës së Shqipërisë. Të gjitha ndeshjet luhen në orën 14:00....

Kosovë-Angli, përballje historike në Prishtinë

Sfida Kosovë-Angli luhet sot, ora 18:00 në stadiumin "Fadil Vokrri" në Prishtinë. Sfidë kjo më e rëndësishmja në historinë e përfaqësueses më të re...
WhatsApp DENONCO