E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Partizanit

Etiketim: partizanit

E rrallë në futbollin shqiptar, Ahmataj aktivizoi ndaj Partizanit një 16-vjeçar

Trajneri i Skënderbeut, Julian Ahmataj, bëri një zgjedhje të guximshme që rrallë herë shihet në futbollin shqiptar. Në fillimin e pjesës së dytë të ndeshjes...

Bllokimi i merkatos së Kukësit dhe Partizanit, menaxheri i njohur thotë...

Bllokimi i merkatos së Partizanit dhe Kukësit është një nga çështjet më kryesore aktuale në futbollin shqiptar. Dy ekipe që gjithmonë kanë pasur objektiva...

Skënderbeu “leksion” Partizanit në shtëpi, korçarët e mbyllin sezonin në vendin...

Skënderbeu ka mposhtur me rezultatin e thellë 4-1 Partizanin në Korçë, në ndeshjen e fundit të Kategorisë Superiore. Goli i parë i sfidës u shënua...

Olsi Rama uron Tiranën për titullin kampion: E patën më të...

Tirana u shpall zyrtarisht kampione mbrëmjen e sotme pas humbjes së Kukësit në transfertë ndaj Vllaznisë me rezultatin 1-0. Drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi...

Video/ Ja si duket stadiumi i ri i Partizanit

Klubi i Partizanit do të ketë së shpejti stadiumin e tij të ri ku do të zhvillojë ndeshjet si skuadër pritëse. Shtëpia e re...

Ish-mbrojtësi i Partizanit, Fejzullahu: Kam mall për Shqipërinë, s’e përjashtoj rikthimin...

Ish-mbrojtësi i Partizanit, Arbnor Fejzullahu, duket se po e ndjen mungesën e Shqipërisë. Aktualisht lojtar i klubit zviceran, Neuchâtel Xamax, 27-vjeçari ka dhënë një intervistë...

Klubi turk interesohet për të, Çinari hedh dritë mbi të ardhmen...

Edhe pse futbolli prej shumë kohësh tashmë është i pezulluar, puna e klubeve për të gjetur elementë cilësorë për të përforcuar skuadrat nuk ndalet...

Shënoi dopietë ndaj Partizanit, Muçi zbulon deri kur zgjati festa te...

Ernest Muçi ishte padyshim një nga protagonistët e derbit mes Tiranës dhe Partizanit. Sulmuesi i bardhebluve ia doli të linte shenjën e tij me...

Pas zhgënjimit në Kupë, Partizanit i dëmtohet qendërmbrojtësi rumun

Pas dy ndeshjeve vajtje-ardhje mes Partizanit dhe Besëlidhjes, lezhjanët dolën të fituar duke eliminuar “të kuqtë” nga Kupa e Shqipërisë me rezultatin e përgjithshëm...

Derbi lë pasoja, 66 stola të dëmtuar në stadiumin e ri,...

Në ndeshjen e dytë të zhvilluar në “Air Stadium”, vihen re dëmtime për sa i përket stolave ku ulen spektaktorët. Sipas administratorëve të stadiumit, në...

Festë e merituar, lojtarët e Tiranës “e djegin” në klubet e...

Tirana triumfoi në një derbi mjaft të luftuar ndaj Partizanit mbrëmjen e djeshme. Rrethanat ishin të atilla që e bënë këtë fitore të marrë përmasa...
WhatsApp DENONCO