E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Parma

Etiketim: parma

Spitali i Parmës mbyll pavionin për koronavirusin, gëzimi i mjekëve dhe...

Një lajm i mirë erdhi këtë fundjavë në Itali nga Spitali “Maggiore” i Parmës i cili mbylli pavionin 26, i përcaktuar për pacientët e...

E fundit/ Merret vendimi, ja çfarë bëhet me Serinë A

Federata e Futbollit Italian, ka vendosur që ndeshjet e programuara për ditën e sotme në Serinë A, do të luhen sipas programit. Pak minuta më...

Bologna-Parma ndajnë nga një pikë, Dermaku vazhdon të shkëlqejë

Ndeshja mes Bolognas dhe Parmës e vlefshme për javën e 13-të, të kampionatit italian, u mbyll në barazim në shifrat 2-2. Mbrojtësi i Kombëtares, Kastriot...

EMRAT/ U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Mediat italiane shkruajnë sot se mbrëmjen e 5 nëntorit, agjentët arrestuan Lorand Maçin, 34 vjeç, dhe Eduart Çelën, 26 vjeç. Ata fshehën 8 pako...
WhatsApp DENONCO