E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Parlamentarizmi

Etiketim: parlamentarizmi

“Gëzuar 100 vjetorin e Parlamentarizmës”/ Nga Fishta, Gurakuqi e Mjeda te...

Më 21 janar u kujtua 100 vjetori i Kongresit të Lushnjes dhe njëherazi 100 vjetori i Parlamentit shqiptar. Prej disa ditësh në media qarkullojnë foto...
WhatsApp DENONCO