E entje, Prill 2, 2020
Etiketimet Pallat

Etiketim: pallat

Përfshihet nga flakët pallati në Bilisht

Një pallat është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Bilisht. Policia dhe zjarrfikësja mësohet se ndodhen në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen...

Zjarri në pallatin 5-katësh në Pogradec, 12 apartamente shkrumbohen plotësisht

Detaje të reja janë zbardhur nga zjarri që përfshiu ditën e sotme një pallat në Pogradec. Mësohet se janë djegur plotësisht 12 apartamente. Raportohet se...

“Banorët denoncuan në 2013″/ Pallati i dëmtuar nga tërmeti në Krujë:...

Një pallat 9 katësh i ndërtuar pa leje u shkatërrua nga tërmeti. Denoncimet e vazhdueshme të banorëve, që nga vitti 2013 e deri në...

Pallati u klasifikua me dëme të lehta, banorët: Është rrënuar, i...

Një pallat në lagjen 13 në Durrës është klasifikuar me dëme të lehta dhe i riparueshëm nga ekspertët. Por situata nga brenda pallatit paraqitet...

Dhuroi 1 mln €, Pacolli: Në Krujë do ndërtoj një pallat...

Gjatë vizitës së tij në Krujë dhe Thumanë, kryeministri Rama shoqërohej nga zv.kryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, dhe deputetja Eglantina...

Lleshaj e quan të banueshëm, shihni fotot katastrofale të pallatit në...

Një debat i madh po bëhet ditët e fundit lidhur me një pallat 12-katësh në Lezhë, i  dëmtuar seriozisht nga tërmeti i të martës...

Durrës/ Shembet me shpërthim të kontrolluar pallati 6 katësh (VIDEO)

Në qytetin e Durrësit vijon puna për prishjen e objekteve që janë shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit. Pak çaste më parë është shembur...

Tërmeti/ “Gati për shpërthim të kontrolluar”, vijon shembja e godinave të...

Pas përfundimin të operacioneve të kërkim shpëtimit në Durrës, një tjetër operacion kryhet në qytetin bregdetar, i goditur rëndë nga tërmeti i një jave...

Banorët e Unazës së Re strehojnë qytetarët e prekur nga tërmeti

Banorët e Unazës së re kanë vendosur në dispozicion një pallat për qytetarët që janë prekur nga tërmeti 6.4 ballë. Kjo ndërtesë është parashikuar...

“Dëmtohen kolonat kryesore”/ Shikoni pasojat e tërmetit në fshatin turistik të...

Tërmeti i së martës shkaktoi 51 vktima dhe 900 të plagosur. Lëkundjet e tërmetit, të njohura si pasgoditje vijojnë ende. Lëkundja e fundit u...

I ndërtuar vjet, shihni dëmet që ka pësuar ky pallat në...

Një pallat në Golem ka pësuar dëmtime të konsiderueshme si pasojë e tërmetit 6.4 Righter. Banorët thonë se kanë vetëm 2 vjet që jetojnë...

Tërmeti në Tiranë/ Rrezikohet shembja e pallatit të ndërtuar nga Astrit...

Tërmetet duket se s’kanë të ndalur në Shqipëri. Një ditë më parë, lëkundja sizmike prej 6.4 Rihter ka shkaktuar deri më tani 30 viktima...

“Të bëhemi bashkë në dhimbjen që ka dërrmuar Shqipërinë, të ndërtojmë...

Imami Elvis Naçi njofton se ka marrë përsipër të rindërtojë të gjithë pallatat e shkatërruara nga tërmeti i 26 nëntorit. Në një postim në...
WhatsApp DENONCO