E premte, Janar 15, 2021
Etiketimet Operacioni antidroge

Etiketim: operacioni antidroge

Detaje nga operacioni antidrogë Shqipëri-Itali, si u trafikuan 160 kg kokainë...

Një operacion ndërkombëtar antidrogë mes Shqipërisë dhe Italisë është finalizuar me arrestimin e një grupi kriminal prej gjashtëmbëdhjetë personash Burime zyrtare të Policisë së Shtetit...

Operacioni anti-drogë, Kraja: SPAK do hetojë institucionet që lejuan veprimtarinë e...

Kreu i SPAK, Arben Kraja, tha se Prokuroria Speciale nuk është kufizuar vetëm në urdhër- arreste në operacionin që çoi në arrestimin e 37...

Operacioni anti-drogë, trafikantët po kthehen në bashkëpunëtorë të drejtësisë/ Detajet

Krerët e Anti-mafias italiane si edhe SPAK kanë dhënë detaje në lidhje me operacionin anti-drogë, në të cilin u arerstuan 37 persona, 10 prej...
WhatsApp DENONCO