E martë, Shtator 22, 2020
Etiketimet Olsian Cela

Etiketim: Olsian Cela

Sfida/ A do “i binden” Olsian Çela e Arben Kraja paketës...

Nga BoldNews.al Ditën që Olsian Çela u zgjodh Prokuror i Përgjithshëm, “Boldnews.al” përmendi se, një ndër sfidat e tij të para politike do të jetë...

Çela takim me prokurorët e Tiranës, çfarë u diskutua

Prokurori i  Përgjithshëm, Olsian Çela zhvilloi sot një takim në ambientet e Prokurorisë Tiranë me prokurorë dhe drejtues të këtij institucioni. Në një njoftim për...

Ambasadori gjerman në zyrën e Kryeprokurorit/ Mesazh nga Berlini për Olsian...

Peter Zingraf, ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, ka zhvilluar një takim me Prokurorin e Përgjithshëm, Olsian Çela, i cili mori zyrtarisht detyrën fundjavën e...

Sfidat e Prokurorit të ri të Përgjithshëm, 4 “gjylet” e rënda...

Nga Boldnews.al Olsian Çela mori një mandat të fortë si Prokuror i Përgjithshëm, me 101 vota deputetësh, nga maxhoranca socialiste dhe një pjesë e konsiderueshme...

Prezantohet kryeprokurori i ri/ Olsian Çela: Prioriteti ynë i parë hetimi...

Kryeprokurori Olsian Çela, në fjalën e prezantimit, deklaroi këtë të premte se hetimet e organit të akuzës do të fokusohen te “ngjarjet e fundit...

Olsian Çela betohet në Kuvend, merr zyrtarisht detyrën

Kryeprokurori i ri, Olsian Çela, është betuar në seancën e sotme në Kuvend, duke marrë zyrtarisht detyrën. Çela u zgjodh në detyrën e Prokurorit të...

Olsian Çela zgjidhet Kryeprokuror me 101 vota pro

Olsian Çela u zgjodh në detyrën e Prokurorit të Përgjithshëm. Pro kandidaturës së Çelës votuan 101 deputetë, dy vota kundër dhe 10 ishin...

Kryeprokurori i ri/ KLP zbardh renditjen e kandidatëve

KLP ka zbardhur renditjen e kandidatëve për kryeprokurorin e ri. I pari është Olsian Çela me 459 pikë, i pasuar nga Arta Marku me...

Prokurorët, të ashpër me shtresat e dobëta/ Olsian Çela: Kemi avokatë...

Kandidati për Kryeprokuror, Olsian Çela, tha gjatë seancës dëgjimore në KLP, se prokurorët kanë aplikuar gjithnjë masa penale të ashpra, por sidomos me shtresat...
WhatsApp DENONCO