E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet OECD

Etiketim: OECD

OECD: 50% e bizneseve në Ballkan ndërprenë aktivitetin, 82% rënie të...

Gati gjysma e bizneseve të vogla dhe te mesme në Ballkanin Perëndimor, ku përfshihet edhe Shqipëria e kanë ndërprerë plotësisht punën qoftë edhe përkohësisht...

OECD: Kthimi në gjendje normale pas pandemisë do të zgjasë

Vetëm në fund të vitit 2021 ekonomia botërore do t’i afrohet nivelit që ka pasur para pandemisë, vlerëson OECD. Megjithatë kapërcimi i gjendjes varet...
WhatsApp DENONCO