E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Etiketimet Njoftim

Etiketim: njoftim

Shpërthimi i gazetares/ Në Japoni gjithkush njoftohet 1 minutë para goditjes...

Nga Mirilda Tili Kur mësova se ime bijë nuk do të shkojë në shkollë nesër, mu perzje stomaku. Jo se nuk kam ku ta lë vajzën...

Tërmeti/ Universiteti i Tiranës merr vendimin për procesin mësimor

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni thotë se ka vendosur që procesi mësimor në fakultetet e këtij universiteti të mos vijojë deri më...

“Astiri”/ Policia: 26 të proceduar, u qëlluam me gurë e molotov

Policia e Tiranës ka njoftuar se 26 persona janë proceduar penalisht pas përplasjes me forcat e rendit gjatë shembjes së 33 banesave ditën e...

Moti i keq/ OSHEE: Po kryejmë punime, ja zonat ku ndërpritet...

Disa qytete të Shqipërisë kanë probleme të theksuara me mungesën e energjisë elektrike. Moti me erë dhe me stuhi ka bërë që shumë qytete...

OSHEE: Rikonstruksion në kabina, sot dhe nesër këto zona pa drita

OSHEE njofton se sot edhe nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Mungesa e energjisë vjen si pasojë...

Jeni në kërkim të një pune në SHBA? Ambasada jep njoftimin...

Jeni në kërkim të një pune në SHBA? Ambasada amerikane ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që janë në kërkim...

Njoftim i rëndësishëm nga ambasada e SHBA-ve

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët shqiptarë që kanë...
WhatsApp DENONCO