E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Ndryshe boldnews host domain

Etiketim: ndryshe boldnews host domain

Zgjidh një sënduk dhe mëso çfarë të pret këtë javë

Bëni zgjedhjen tuaj duke u udhëhequr nga intuita dhe mësojeni tani fatin që ju pret në jetën tuaj! Mjafton të zgjidhni një nga katër...

Ekspertja e s*ksit këshillon meshkujt: Ja si ta ‘çmendni’ një femër...

E cilësuar si Mbretëresha e pornos, Jena Jameson pas një karrierë të suksesshme në filmat për të rritur (1993-2008), tash u jep këshilla meshkujve. 43-vjeçarja...

E ardhmja pa shtrëngim duarsh

Ndërsa disa shtete në SHBA po fillojnë të lehtësojnë masat e bllokimit, e ardhmja e shtrëngimit të duarve mbetet e pasigurt. “Unë nuk mendoj...

NASA kërkon gjurmë aliene në hapësirë

Agjencia amerikane hapësinore NASA ka nisur një mënyrë të re për të kërkuar alienët – tani ata po kërkojnë gjurmë të teknologjisë që nuk...

Kujdes! Në celularin tuaj është instaluar një gjurmues

Një gjurmues është instaluar në telefonat inteligjentë, edhe pse përdoruesit e këtyre aparateve nuk e kanë shkarkuar dhe nuk janë në dijeni. Në fakt, bëhet...

Ja si të skeduloni mesazhet në Whatsapp

Të gjithë e përdorim Whatsapp-in, çdo ditë e më shumë, dhe risitë që vijnë nga ky aplikacion integrohen shumë shpejt në telefonat tanë. Një tjetër...

Ndryshojnë sërish rregullat/ OBSH: Ja kriteret e reja që duhet të...

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka ndryshuar rreguallat që parashikojnë se kur një pacient me koronavirus mund të lejohet që të dalë nga izolimi. Në udhëzimet...

Ja pse nuk duhet ngatërruar feja me politikën

Nga Laura R.Olson Ishte një moment mbresëlënës:Donald Trump, me Bibël në dorë, duke pozuar para aparateve fotografikë në një moment të spikatur të teatrit politik,...

‘Uragan, korona, tërmete…’/ Alarmon shkencëtari italian: Nesër është fundi i botës

Nëse keni menduar COVID-19, trazirat në vende të ndryshme, karkalecat, shpërthimet vullkanike dhe uraganët sinjalizuan fundin e botës- ju mund të keni të drejtë! Parashikimi...

Flet ekspertja: Ja sa zgjat një mashkull i virgjër në s*ks

“Më të dobëtit zgjasin 20 sekonda. Më të fortët 1 minutë e 30 për herë të parë”, kështu është rrëfyer Sarah Greenmore, punonjësja e...

Kina gjen gjurmë Europiane tek virusi i ri

Kina ka publikuar të dhënat e sekuencës së gjenomit për koronavirusin që është përhapur së fundmi në Pekin dhe zyrtarët thonë se kanë identifikuar...

Cako: Jemi në periudhën e artë, njerëzit do të jenë më...

I ftuar në emisionin “Abc-ja e Mëngjesit”, Alfred Cako ka folur edhe për ciklin e artë në të cilin gjendet tani njerëzimi. Ky cikël do...

‘E pyete b*thën kur erdhe në hotel’/ Gruaja kap mat burrin...

Një episod dhune është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Një grua ka goditur me shpulla dhe grushta burrin e saj që ndodhej në...
WhatsApp DENONCO