E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Nazarko

Etiketim: nazarko

Degjeneron në fyerje debati/ Shpëtim Nazarko-Taulant Mukës: Ik o p**dhu, budalla!

Ka degjeneruar në fyerje dhe etiketime personale, debati mes Taulant Mukës dhe Shpëtim Nazarkos në “360gradë”  në TV Ora. Duke diskutuar për pandeminë e Covid-19...

Përralla me gogol që u tregohen fëmijëve…/ Eksperti thumbon Lamen për...

Kreu i shoqatës së Gjeodeteve Romeo Nazarko, ka qenë i ftuar në studion e lajmeve të Fax News, ku ka folur lidhur me situatën...

Shpërthen analisti/ Po të më thotë mua Rama derr, i them...

Në fjalën e mbajtur në një prej sesioneve të Kongresit elektoral të PS-së, kryeministri Edi Rama, lëshoi një seri fyerjesh dhe sulmesh ndaj mediave...

VIDEO/ Përplasja me Ndokën, shpërthen analisti: Më lini ta mbaroj këtë...

Analisti Shpëtim Nazarko është revoltuar gjatë emisionit në Oraneës, pasi disa herë iu ndërpre fjala për shkak të ndërhyrjeve nga të ftuarit e tjerë. Nazarko...

Nazarko: Rama doli në mediat italiane për imazhin e tij

Kryeministri Edi Rama doli në mediat italiane për të rregulluar imazhin e tij dhe të vendit pas situatës politike të krijuar në Shqipëri. Kështu...

Debati/ Dash Shehi: Shërbyes i denjë! Reagon analisti: Me raki, pa...

Të ftuar në emisionin “Open” për të diskutuar vendimin e Partisë Demokratike dhe aleatëve për të djegur mandatet parlamentare, kreu i LZHK-së Dashamir Shehi...
WhatsApp DENONCO