E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Naftetaret e Ballshit

Etiketim: Naftetaret e Ballshit

Naftëtarët e Ballshit përshkallëzojnë protestën: Do të bllokojmë rrugën

Krahas grevës së urisë në rafineritë e Ballshit sot po zhvillohet edhe një protestë.Raportohet se naftëtarët janë mbledhur para uzinës në mbështetje të kolegëve...

‘Çfarë iu tha Rama pronarëve në fillim të pandemisë’ – Naftëtarët...

Naftëtarët e Ballshit vijojnë sot në ditën e tretë të grevës së urisë. Raportohet se ndonëse kanë kaluar tre ditë nuk ka pasur asnjë...

‘Qeveria tallet me ne’/ Naftëtarët e Ballshit luftojnë për bukën e...

Pagat e prapambetura dhe mbyllja e uzinës që prej tetorit të vitit të kaluar i ka kthyer naftëtarët në borxhlinj të vakteve ushqimore. Për të...
WhatsApp DENONCO