E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Miliona

Etiketim: miliona

Pa numra banesash, emra familjesh! Erion Veliaj, 9 mln euro për...

Nga Boldnews.al Pandemia dhe tërmeti po përdoren rëndom nga mazhoranca për zgjedhjet e 25 prillit. Duke pasur në dorë gjithçka, Edi Rama po synon që...

Naftë të lirë për fermerët?! Jo, 1 milionë euro për sistemin...

Nga Boldnews.al Një nga skemat që po trumbeton me të madhe qeveria është shpërndarja e naftës së lirë për fermerët. Por, a e dinë këta...

Aeroporti i Vlorës do t’i kushtojë taksapaguesve 138 milionë euro

Kryeministri Edi Rama shpalli të premten rezultatin e tenderit për koncesionin e aeroportit të Vlorës, një projekt fantazmagorik për të cilin vetë dokumentet e...

Pano Soko: BE dha 600 mln euro për pandeminë në Shqipëri,...

Në A-Show me gazetarin Adi Krasta, eksperti i ekonomisë Pano Soko e cilësoi dramatike faktin që Shqipërisë iu dhanë nga Bashkimi Evropian 600 milion...

Mbi 6200 euro përfitime çdo muaj, Arbjan Mazniku anëtar në 12...

Arbjan Mazniku, zv.Kryetar i Bashkisë së Tiranës, dhe një nga njerëzit më të afërt të kryebashkiakut Erion Veliaj, përfiton mijëra euro në muaj, duke...

Rastësi? Erion Veliaj kryebashkiak, kompania e vëllait qindrafishoi fitimet (dokumenta)

Nga Boldnews.al Kompania quhet “Gogel” shpk. Nga emri tingëllon si një prej atyre objekteve të vegjël sferikë që luajnë fëmijët. Por, kompania e Arbër Veliajt, vëllai...

Deficiti buxhetor arrin rekordin e 890 milionë eurove në vitin 2020

Deficiti buxhetor, apo diferenca mes shpenzimeve dhe të ardhurave, për mbulimin e së cilës qeveria ka qenë e detyruar të marrë borxh, arriti në...

Mbi 39 milion amerikanë kanë marrë vaksinën anti-covid

Më shumë se 39 milion qytetarë në Amerikë janë vaksinuar. Qendra amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve bëri me dije se janë shpërndarë 59,304,600...

Vlera e importeve farmaceutike arrin rekord në dhjetor prej pandemisë, 25...

Vlera e importeve e produkteve farmaceutike shënoi rekord historik gjatë muajit dhjetor si pasojë e kërkesës së nxitur nga pandemia Covid -19. Sipas të dhënave...

Kuvendi miraton sot Buxhetin 2021, 400 mln euro për koncensionet

Parlamenti do të miratojë sot projektbuxhetin e vitit 2021. Ajo që bie në sy është se qeveria Rama ka në projekt për të kaluar...

Zhdukja e 2 milion eurove në Kosovë, ministrja e Financave: Transferimi,...

Ministrja e Financave në Kosovë, Hykmete Bajrami është shprehur se transferimi i mbi 2 milionë eurove nga Thesari i Kosovës në llogarinë e një...

COVID-19/ Milionat për koncensionet, qindarka për teste, Rama fshihet pas “opinionit...

Nga Boldnews.al Kryeministri Edi Rama u justifikua pas “mendimit të Komitetit të Ekspertëve” për qasjen e qeverisë së tij për të realizuar një numër të...

Bëri miliona me drogë duke përdorur punëtorët e firmës së ndërtimit,...

Udhëheqësi i një bande kanabisi në shkallë të gjerë është urdhëruar të paguajë më pak se një të dhjetën e 1.7 milion paund që...
WhatsApp DENONCO