E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Masat e sigurise

Etiketim: masat e sigurise

“Tranzit”/ Lihet në qeli vëllai i ish-shefit të Policisë dhe 6...

Gjykata e Tiranës lë në burg vëllain e ish-shefit të qarkullimit rrugor Dibër, Pajtim Aga dhe 6 të arrestuarit e tjerë, të aksionit antidrogë...

Protesta e 16 shkurtit/ Apeli jep vendimin për masat e sigurisë...

Gjykata ka dhënë masat e sigurisë për shtetasit e arrestuar pas protestës së 16 shkurtit në Tiranë. Mes të arrestuarve është edhe Florenc Hoxha, ish-drejtues...
WhatsApp DENONCO