E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Martinez

Etiketim: martinez

Martinez pritet të largohet nga Interi, zikaltërit në kërkim të partnerit...

Lautaro Martinez shumë shpejt mund të veshë fanellën e Barcelonës. Kjo është ajo që qarkullon së fundmi në mediat spanjolle, duke e konsideruar kalimin...

Ish-sulmuesi i Barçës paralajmëron Lautaron: “Nuk është e lehtë të luash...

Ish-sulmuesi i Barcelonës, Javier Saviola, ka këshilluar Lautaro Martinez që të rishikojë dëshirën e tij për t’iu bashkuar skuadrës së Barcelonës. Saviola i cili luajti...

“Lautaro te Barcelona ngroh stolin, e këshilloj të qëndrojë te Interi”

Lautaro Martinez nuk do ta kishte të garantuar vendin e titullarit te skuadra e Barcelonës dhe për pasojë karriera e tij duhet të vazhdojë...

Barcelona “i qepet” Lautaro Martinezit, për argjentinasin ofrohet Coutinho

Te Barcelona e kanë të qartë se për të qenë në gjendje të luftojnë për trofetë e mëdha, skuadrës i duhen përforcime të bujshme....

Lajme të mira për Hazard, belgu pritet të jetë i gatshëm...

Trajneri i Belgjikës Roberto Martinez, është optimist se Eden Hazard do të jetë i gatshëm për kombëtaren e tij në Kampionatin Evropian të verës. Që...

Barcelona këmbëngul për Martinez, Inter po punon për zëvendësuesin

Lautaro Martinez shpesh ka shprehur besnikërinë e tij për skuadrën e e Interit, por sinjalet e Barcelonës në drejtim të tij sa vijnë e...

Barcelona pranë Lautaro Martinez-it, blaugranasit i plotësojnë kushtet financiare

Lautaro Martinez është çështja që Interi duhet të zgjidhë. Katalanasit shohin te argjentinasi sulmuesin e duhur për skuadrën e tyre, ndërkohë që “Tuttosport” raporton...
WhatsApp DENONCO