E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Marseja

Etiketim: Marseja

Marseja solidarizohet me Shqipërinë dhe fton tifozët të dhurojnë…

Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë para pak ditësh, i cili solli viktima dhe dëme të shumta, ka bërë që shumë njerëz, skuadra futbolli,...
WhatsApp DENONCO