E shtunë, Gusht 15, 2020
Etiketimet Maqedonia e veriut

Etiketim: maqedonia e veriut

Maqedoni e Veriut/ 5 viktima dhe 139 raste të reja në...

5 viktima dhe 139 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Lajm i mirë është se numri...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 188 raste të reja dhe 5...

188 infektime, 5 të vdekur dhe 268 të shëruar është bilanci i 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 5 viktima dhe 102 raste të...

5 viktima dhe 102 raste të reja është bilanci i ditës së fundit nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, zonat më...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 10 viktima dhe 96 raste pozitive...

10 persona kanë humbur betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoni, 4 nga Shkupi, 2 nga Kumanova dhe nga 1 në...

Maqedonia e Veriut/ 241 raste të reja dhe 8 viktima në...

Në Maqedoninë e Veriut, në 24 orët e fundit janë regjistruar 241 raste të reja me koronavirus. Ndërkohë mësohet se janë kryer 1700 teste....

Kush janë 32 deputetët shqiptarë në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut...

Në Maqedoninë e Veriut janë përpunuar 99 për qind të rezultateve nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor dhe rezulton se partitë politike shqiptare do të kenë...

Koronavirusi/ Maqedonia sërish në gjendje kritike, 4 viktima dhe 198 raste...

Në 24 orë 4 pacientë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi në Maqedoni. Dy viktima janë nga Prilepi, një nga Shkupi dhe një nga Tetova....

Maqedonia e Veriut/ Zgjedhjet, pjesëmarrja shkoi në 23.81% deri në orën...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut sot janë në ditën e tretë dhe përfundimtare të tyre. Votohet për qeverinë e ardhshme dhe mbahen zgjedhjet e...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, 4 viktima dhe 135 raste të...

Në Maqedoninë e Veriut, si pasojë e pandemisë janë shënuar 4 viktima gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa 135 të tjerë kanë rezultuar pozitivë...

Maqedonia e Veriut/ 136 raste të reja dhe 6 viktima në...

Maqedonia e Veriut, ka regjistruar 136 raste të reja dhe 6 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se...

Koronavirusi/ Shënohet viktima më e re në Maqedoninë e Veriut, humb...

Një 24- vjeçare është shënuar si viktima më e re në Maqedoninë e Veriut që ndërron jetë nga koronavirusi. Ajo ishte nga Tetova dhe ndodhej...

Maqedoni e Veriut/ 8 viktima dhe 163 raste të reja me...

Sërish në rritje numri i viktimave dhe rastet e reja në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë në vendin fqinj informon se ndër 1794...

Maqedonina e Veriut/ Ministri i Shëndetësisë: Në vjeshtë presim goditjen e...

Venko Filipçe, Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka paralajmëruar se tashmë koronavirusi do të qëndrojë gjatë dhe në vjeshtë pritet goditja më...
WhatsApp DENONCO