E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Lubonja boldnew shost domain

Etiketim: lubonja boldnew shost domain

Lubonja: PS ka kapur krimin dhe oligarkët

Për analistin Fatos Lubonja problemi i PD është se PS ka kapur të gjithë oligarkët, krimin e organizuar dhe prandaj kjo qeveri nuk  mund...

Lubonja: Berisha ka rënë viktimë e berishizmit, si formë që inauguroi...

Analisti Fatos Lubonja tha në emisionin “Real Story”, në News24, se politika shqiptare nuk duhet të merret sot me largimin e Sali Berishës nga...

Arrestimet e zyrtarëve/ Lubonja: Regjia është Rama, pse SPAK nuk i...

Analisti Fatos Lubonja ka folur sot në një lidhje ‘live’ në News24, në rubrikën “Opinion” për operacionet e SPAK dhe arrestimet e disa zyrtarëve....

Tubimet elektorale/ Lubonja: Ka logjikë në dy rastet

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka folur për tubimet elektorale të sotme duke i analizuar...

2020-ta/ Lubonja: Pandemia keqësoi ekonominë, qeveria dështoi me menaxhimin e situatës...

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, deklaroi se 2020 ishte vit më i keq se vitet më parë.Lubonja tha...

Kodi i ri penal/ Lubonja: Enver Hoxha është akoma mes nesh...

Analisti Fatos Lubonja ka kritikuar ndryshimet e reja në Kodin Penal që parashikojnë ndëshkime deri në 1 vit burg për shprehjet apo videot ironike...

Të Fundit