E shtunë, Dhjetor 5, 2020
Etiketimet Luan Daci

Etiketim: Luan Daci

Ekskluzive/ Gjykata përzuri Teo Jacobs nga seanca për masën e Luan...

Nga BoldNews.al Zhurmat, që qarkullojnë prej ditësh në korridoret e drejtësisë se Gjykata e Posaçme e Apelit, ka nxjerrë vëzhguesin e ONM-së, Teo Jacobs, nga...

KPA hedh shortin për zëvendësimin e Dacit në 6 çështje/ Mes...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka hedhur shortin për të zëvendësuar anëtarin e KPA, Luan Daci në 6 çështje që do të shqyrtohen gjatë...

U mor i pandehur nga SPAK, Luan Daci pezullohet nga detyra...

KPA vendosi sot pezullimin nga detyra të gjyqtarit Luan Daci, pasi ky i fundit është marrë i pandehur nga SPAK. Vendimi është marrë nga mbledhja...

Gjyqtari i vetting-ut, zyrtarisht i pandehur/ Avokati: Nuk ka vepër penale

Gjykata e Posaçme ka marrë zyrtarisht të pandehur gjyqtarin e Shkallës së Dytë të vetting-ut, Luan Daci. Ndaj tij, Prokuroria e Posaçme ka ngritur...

Luan Daci merret i pandehur nga SPAK, të premten i komunikohet...

Gjyqtari i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit Luan Daci është marrë i pandehur nga SPAK. Prokuroria e Posaçme e ka thirrur Dacin ditën e...

Dokument/ Zbardhet vendimi për Luan Dacin, ja pse Apeli e riktheu...

Gjykata e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi më 5 qershor që të heq masën e pezullimit nga detyra të anëtarit të...

Falsifikoi dokumentet, Apeli rikthen në detyrë Luan Dacin. Gjykata s’e arsyeton...

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi dje rikthimin në detyrë për gjyqtarin e Kolegjit të Posaçëm, Luan Daci. Në...

Gjykata e Posaçme e Apelit heq masën e pezullimit për anëtarin...

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar masën e pezullimit nga detyra për gjyqtarin Luan Daci. Vendimi është bërë i njohur nga avokati Jordan...

Gjykata e Posaçme pezullon gjyqtarin Luan Daci/ Avokatët: Do e apelojmë,...

Gjyqtarja e Gjykatës së Posaçme, Daniela Shirka, vendosi sot të lërë në fuqi masën e pezullimit nga detyra të gjyqtarit Luan Daci. Mësohet se...

Fshehu të shkuarën, Luan Daci përballet me Gjykatën e Posaçme

Këtë të dielë gjyqtari Luan Daçi i shoqëruar nga avokatët Jordan Daci dhe Andi Duraj ka mbërritur në Gjykatën e Posaçme. Daci, i cili...

Si dështuan institucionet në verifikimin e Luan Dacit/ Nga Avokati i...

Tre vjet pas zgjedhjes si anëtar i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, gjyqtari Luan Daci u pezullua nga detyra me vendim gjykate të mërkurën,...
WhatsApp DENONCO