E entje, Dhjetor 3, 2020
Etiketimet Kryesore politike berisha boldnews host domain

Etiketim: kryesore politike berisha boldnews host domain

Berisha: Shqiptarët ndodhen në një situatë dopio Covidi

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në ‘Zonë e Lirë’ ka folur për situatën aktuale politike në vend dhe zgjedhjet e ardhshme. I pyetur nga Arjan...
WhatsApp DENONCO