E entje, Korrik 16, 2020
Etiketimet Kryeprokurori

Etiketim: kryeprokurori

Kryeprokurori amerikan: Kush prek liritë e individit do të përgjigjet. Të...

Prokurori i Përgjithshëm i SHBA, William Barr, ka deklaruar se me uljen e dukshme të kurbës së infeksionit të koronavirusit, ka ardhur koha që...

Henri Çili dhe deklaratat “emocionale” të Kryeprokurorit për “Reformën në Drejtësi”

Nga Boldnews.al Lirimi i publicistit Henri Çili nga gjykata e Përmetit-veprimi më i logjikshëm pas një operacioni plot pikëpyetje- sfumoi deklaratat emocionale të Ministrit të...

Prezantohet kryeprokurori i ri/ Olsian Çela: Prioriteti ynë i parë hetimi...

Kryeprokurori Olsian Çela, në fjalën e prezantimit, deklaroi këtë të premte se hetimet e organit të akuzës do të fokusohen te “ngjarjet e fundit...

Nga zgjedhja e Kryeprokurorit te zgjerimi i hetimit për Metën/ Ja...

Kuvendi pritet të mblidhet në seancë parlamentare ditën e enjte (5 dhjetor) ku ndër të tjera do të votojë edhe për zgjedhjen e Kryeprokurorit...

Kryeprokurori i ri/ KLP zbardh renditjen e kandidatëve

KLP ka zbardhur renditjen e kandidatëve për kryeprokurorin e ri. I pari është Olsian Çela me 459 pikë, i pasuar nga Arta Marku me...

Kush zgjidhet kryeprokurori i ri? Ledio Braho zbulon të preferuarit e...

Avokati i njohur, Ledio Braho beson se zgjedhja e Prokurorit të Përgjithshëm do të bëhet në bazë të preferencave politike. Braho, në një intervistë...

Kryeprokurori i ri, KLP zhvillon sot seancat dëgjimore me 3 kandidatët/...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të intervistojë sot kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në garë janë Arta Marku, e cila prej dy vitesh drejton...

Përzgjedhja e kryeprokurorit, Marku, Memçaj dhe Çelaj, ja kur do të...

Tre kandidatët e mbetur në garë për postin e kryeprokurorit do të merren në pyetje nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë. Arta Marku, Fatjona...
WhatsApp DENONCO