E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Kryeministri

Etiketim: kryeministri

Kryeministri rus rezulton pozitiv me koronavirus

Kryeministri rus Mikhail Mishustin ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe pritet që të vetizolohet. Mishustin konfirmoi se është pozitiv gjatë një video-konference me Presidentin rus...

Boris Johson ka nevojë për 4 litra oksigjen, ja si paraqitet...

Pavarësisht se ndodhet në terapi intensive, kryeministri britanik, Boris Johson, paraqet një gjendje shëndetësore më të mirë se shumë pacientë të tjerë, në Britaninë...

Kryeministri “rëndohet” nga sëmundja e vjetër

Nga Boldnews.al Në merak jemi për të, fundja në këto kohë të vështira çdo ankth, dhimbje apo frikë kolektive, më shumë e Rilindasve, sigurisht që...

“Rekordi historik me 1.2 mld euro borxh”/ Aktivisti: Na ka mbetur...

Pano Soko, aktivist i Nismës Thurje, përmes një postimi në rrjet shkruan se në 2020 po vendoset rekordi historik me 1.2 mld euro borxh....

“Është si puna e halli im p*llon hallin tënd”/ Manjani: Ku...

I ftuar mbrëmjen e djeshme në Opinion, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani paralajmëroi se nëse qeveria çon deri në fund nismën anti KÇK, atëherë...

“Edhe prift se kishim imagjinuar”, Maliqi për Ramën: Në fundvit do...

Ish-deputeti i PD-së, Lefter Maliqi, nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, bashkangjitur me një foto të kryeministrit Rama, shprehet se ky i fundit nuk...

Kryeministri që u bë kryekapitalisti i katastrofës

Nga Klodian Tomorri Ne shtator te vitit 2005, ndertuesit me te medhenj ne New Orleans u mblodhen ne nje darke te madhe festive. Vendi sapo...

“Rama ik”, qytetari ia thotë Kryeministrit në sy / Batutat

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të inspektojë disa nga banesat në qytetin e Durrësit që janë prekur nga tërmeti i 26 nëntorit. Rama...

Dështon tentativa e Ramës për cenzurë/ Kryeministri akuzon mediat se kanë...

Më pak se 24 orë nga mbyllja e aksesit në Shqipëri në domainin joqalbania.com, njerëzit pas kësaj faqeje hapën një domain të ri, joq-albania.com,...

Koha me u ftillu dhe me u largu…/ Apeli i Luan...

Zv.Kryetari i LSI-së, Luan Rama, ka reaguar ndaj një postimi të Kryeministrit Edi Rama, i cili shprehet se tashmë është koha me u ftillu. Luan...

Kush ia çon këto dy fjalë Edi Ramës?!

Nga Erl Kodra Edi Rama, Duket sikur ti e ke dëshiruar këtë tragjedi. Ndryshe, si mund të shpjegohet zelli yt kanibalesk për show në ditët...

Kryeministri e ka kopsitur/ Aktivisti i Nismës Thurje tallet me Arta...

Eksperti i ekonomisë, Pano Soko, aktivist i Nismës Thurje, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me seancën dëgjimore që Kryeprokurorja e Përkohshme,...

Julian Haxhiu, Vetingu, Edi Rama dhe një barcaletë me qerosin

Nga Boldnews.al Julian Haxhiu, Gjyqtar i Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, duket se ka marrë përsipër të bëjë disa shërbime për familjen Kryeministrore dhe...
WhatsApp DENONCO