E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Knut

Etiketim: knut

Boni sevap për Knut Fleckenstein jua boft Zoti mar…!

Nga Boldnews.al Ai është vartësi i Gramoz Ruçit, këshilltar i tij. Vjen nga bota përëndimore dhe ka përfaqësuar Gjermaninë në Parlamentin Europian, por në fundin...

Kryemadhi: Knuti iku 25 minuta, sapo denoncuam dosjen 339, ja pse...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, i është përgjigjur eurodeputetit Knut Fleckenstein, i cili në një deklaratë publike tha se ishte zhgënjyer shumë prej saj....
WhatsApp DENONCO