E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Klasa politike

Etiketim: klasa politike

Klasa politike e mbetur në klasë

Nga Ilir Kalemaj Shpesh në debate televizive, forume mediatikë apo dhe guva qetësie dhe rehatie, si kafenetë e tipit oriental mbushur me tym duhani dhe...
WhatsApp DENONCO