E shtunë, Korrik 4, 2020
Etiketimet Kerkese

Etiketim: kerkese

Ibrahim Lici sfidon OFL: Nuk jam në kërkim për vrasje

OFL njoftoi sot se u ka dërguar formularin për të deklaruar pasurinë brenda 48 orëve, dy vëllezëvre Ibrahim dhe Muhamet Lici. Ata janë djemtë e ish-këshilltarit të...

Opozita kërkesesë zyrtare, të mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore

Opozita ka dërguar një kerkesë zyrtare për mbledhjen e Këshillit Politik për reformën zgjedhore. Opozita i quan deklaratat e Gjiknurit pa sens dhe përpjekje...

Putini takon Erdoganin në kërkim të armëpushimit në Siri

Presidenti rus Vladimir Putin filloi të enjten bisedimet me homologun e tij turk Tayip Erdogan në një përpjekje për të arritur një armëpushim të...

Në burg për atentatin ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në...

Avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda masën e sigurisë “arrest me burg” të dhënë...
WhatsApp DENONCO