E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Kendall Jenner

Etiketim: Kendall Jenner

Modelja më e paguar në botë: Si më inkurajuan të zhvishesha

Kendall Jenner arrin të fitojë 22.5 milionë dollarë vetëm për një vit duke u konsideruar kështu modelja më e paguar në botë. E ftuar në...

E neveritshme! Këngëtari piu spermë për t’ju shmangur pyetjes së sikletshme...

Biznesmenja dhe modelja e njohur, Kendall Jenner ka qenë e ftuar së fundmi në programin “Late Show” së bashku me ish-të dashurin e saj,...
WhatsApp DENONCO