E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Kavalishenca

Etiketim: kavalishenca

Dëmet nga Tërmeti/ ‘Përfundon në polici kushëriri i Taulant Ballës’

Një nga personat që kanë përfunduar në polici si përgjegjës për mos marrjen e masave te Kavalishenca, ku një person humbi jetën ditën kur...

Shembja e Kavalishencës nga tërmeti/ Shoqërohen në polici drejtuesit

Dy persona shoqërohen në polici pas ngjarjes tragjike nga tërmeti, ku shembja e Kavalishencës në Durrës i mori jetën pedagogut dhe komisarit të policisë...

Humbi jetën nga tërmeti/ Meta mesazh ngushëllimi për zyrtarin e policisë

Një nga viktimat e tërmetit tragjik që goditi mëngjesin e sotëm vendin tonë është edhe zyrtari i policisë, Bajram Hajdarmetaj, i cili ishte pedagog...
WhatsApp DENONCO