E shtunë, Nentor 28, 2020
Etiketimet Kandidim

Etiketim: kandidim

U dorëhoq si këshilltar i Presidentit, Bahri Shaqiri do kandidoj për...

Pak ditë pasi dha dorëheqjen nga posti i këshilltarit të Presidentit për Çështjet e Sigurisë Kombëtare, Bahri Shaqiri zbulon sfidat e së ardhmes. Shaqiri...

Thaçi: Pasi të përfundojë mandati, do të rikandidoj dhe do të...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në emisionin “A Show” në T7, ka thënë se pasi t’i përfundojë mandati, ai do të rikandidojë përsëri për...

U tërhoq nga kandidimi për Bindjen/ Kaçaj nxjerr zbuluar Patozin dhe...

Pak orë pas lajmit se Salvador Kaçaj u pranua nga KQZ si kandidat zyrtar i Bindjes Demokratike për Bashkinë Lezhë, në mënyrë të papritur...

Ish-ministri socialist bën deklaratën e fortë: Do kandidoj në Tiranë, modeli...

“Ditën që do të marrë vendimin se do të kthehem në politikë do të jap dorëheqjen”, është shprehur Arben Malaj, i cili është aktualisht...

A do të kandidojë Dako si kryebashkiak? Balla surprizon me përgjigjen…

A do të rikandidojë Vangjush Dako për një mandat tjetër në krye të bashkisë së Durrësit? Ndërkohë që ende nuk ka një zyrtarizim të kandidaturave...
WhatsApp DENONCO