E martë, Gusht 20, 2019
Etiketimet Kancer

Etiketim: kancer

Trondit aktori i humorit / “Kam miq me kancer, nesër mund...

Aktori i  humorit, Florian Binaj ka bërë një status në rrjete sociale ku ka denoncuar me anë të një video nivelin e lartë të...

E thonë shkencëtarët: Më pak se shtatë orë gjumë shkakton kancer!

Disa persona nuk flenë shumë për shkak të orëve të zgjatura në punë dhe disa të tjerë për shkak se janë mësuar në një...

FOTO/ I thanë se ka vetëm 5 vite jetë, 22-vjeçari bën...

Një 22 vjeçar të cilit doktorët i  thanë se ka vetëm 5 vite jetë e ka transformuar trupin e tij në vetëm 12 javë....

Sëmundja më e përhapur në planet, këto janë dy shenjat e...

Të shumtë janë njerëzit që vuajnë nga probleme të ndryshme në mushkëri. Disa nga ftohja, të tjerë nga duhanpirja, por që më fatali është...