E premte, Nentor 27, 2020
Etiketimet Kacaj

Etiketim: kacaj

U tërhoq nga kandidimi për Bindjen/ Kaçaj nxjerr zbuluar Patozin dhe...

Pak orë pas lajmit se Salvador Kaçaj u pranua nga KQZ si kandidat zyrtar i Bindjes Demokratike për Bashkinë Lezhë, në mënyrë të papritur...

Kandidati i Bindjes tërhiqet nga gara për kryebashkiak/ S’mund të jem...

Salvador Kaçaj, kandidati i Bindjes demokratike për Bashkinë e Lezhës, është tërhequr nga kandidimi. Përmes një deklarate drejtuar KQZ, Kaçaj shprehet se disa rrethana dhe...
WhatsApp DENONCO