E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Izmot George Frendo

Etiketim: Izmot George Frendo

George Frendo mesazh politikanëve: Viktimat e një sistemi të korruptuar janë...

Arqipeshkvi Metropolit i Tiranës dhe Durrësit, Imzot George Frendo, disa muaj përpara zgjedhjeve ka dhënë një mesazh të fortë për politikanët shqiptarë. Frendo shkruan se...
WhatsApp DENONCO